SŤAHOVANIE

1

      Naša spoločnosť sa zaoberá sťahovacími službami, sťahovaním bytov, sťahovaním domov, sťahovaním kancelárii, sťahovaním firiem, sťahovaním klavírov, vypratávaním priestorov, odvozom starého nábytku či nepotrebných veci, odvozom el. spotrebičom, montážou nábytku, demontážou nábytku, obrazov, políc, svetiel, balením veci. Sme tím, ktorý je ochotný, spoľahlivý a dokáže sa prispôsobiť každým podmienkam. Sťahovaciu službu a autodopravu vieme zabezpečiť 8 krojov, vo viac ako 79 okresoch a 2927 obciach na Slovensku ako napríklad Topoľčany, Banská Bystrica, Ružomberok, Dolný Kubín, celá Orava, Martin, Žilina, Čadca, Prešov, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Zvolen, Lučenec, Považská Bystrica, Poprad, Trenčín jednoducho celé Slovensko, v Českej republike, v Rakúsku, v Nemecku, v Poľsku vzdialenosť pre nás nehrá žiadnu rolu, stačí nás len kontaktovať a dať si vypracovať cenovú ponuku, vieme vám odborne poradiť a pomôcť s čim vám bude treba. Vypracovanie cenovej ponuky je zadarmo.Za to nič nedáte a konečné rozhodnutie je len a len na vás.

 Sťahovanie poskytujeme aj v podvečerných hodinách cez víkendy a sviatky bez príplatkov. Vieme sa prispôsobiť každému zákazníkovi podľa jeho požiadaviek a ku každému pristupujeme individuálne.

    Kontaktovať nás môžete cez  kontaktný formulár v časti kontakty, alebo nám napíšte priamo na email: bucekanton@gmail.com, alebo volajte na tel. 0908 921 334 .