Telefon   +421 908 921 334

Mail  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Sťahovanie

Dodávka s prívesomNaša spoločnosť sa zaoberá sťahovacími službami, sťahovaním bytov, sťahovaním domov, sťahovaním kancelárii, sťahovaním firiem, sťahovaním klavírov, vypratávaním priestorov, odvozom starého nábytku či nepotrebných veci, odvozom el. spotrebičom, montážou nábytku, demontážou nábytku, obrazov, políc, svetiel, balením veci.

Sme tím, ktorý je ochotný, spoľahlivý a dokáže sa prispôsobiť každým podmienkam. Sťahovacie služby a autodopravu vieme zabezpečiť v mestách ako Topoľčany, Banská Bystrica, Ružomberok, Dolný Kubín, celá Orava, Martin, Žilina, Čadca, Prešov, Liptovský Mikuláš, Zvolen, Lučenec, Považská Bystrica, Poprad, Trenčín jednoducho celé Slovensko, v Českej republike, v Rakúsku, v Nemecku, v Poľsku vzdialenosť pre nás nehrá žiadnu rolu, stačí nás len kontaktovať a dať si vypracovať cenovú ponuku, vieme vám odborne poradiť a pomôcť s čim vám bude treba. Vypracovanie cenovej ponuky je zadarmo. Za to nič nedáte a konečné rozhodnutie je len a len na vás.

Sťahovanie poskytujeme aj v podvečerných hodinách cez víkendy a sviatky bez príplatkov. Vieme sa prispôsobiť každému zákazníkovi podľa jeho požiadaviek a ku každému pristupujeme individuálne.

Kontaktovať nás môžete cez kontaktný formulár v časti kontakty, alebo nám napíšte priamo na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na tel. 0908 921 334.